W drodze - czyli z czytelnikami

Arkadiusz Dawid, Jacek Ziarno
opublikowano: 18-12-2007, 00:00

2500 wydań… Już prawie 11 lat sekundujemy rozwojowi polskiej gospodarki: obserwujemy, informujemy, prognozujemy — po to, by nasi czytelnicy wybrali dla siebie to, co przekują w swój indywidualny sukces. Takie mamy ambicje — i pracujemy, by z roku na rok wywiązywać się z tego zadania coraz lepiej.

Lepiej — czyli wsłuchując się w czytelnicze oczekiwania. To był podstawowy powód tegorocznych zmian. Zaproponowaliśmy nową, przyjaźniejszą dla czytelników makietę „Pulsu”, a w niej — więcej krótszych tekstów, a zatem i informacji. Przybyły też tygodniowe sekcje: „Reklama i marketing”, „Kariera i praca”, gruntownie zmieniony „Przedsiębiorca” i comiesięczny „Business Class” w nowej formie. No i liczniejsze, wszechstronniejsze propozycje dla zainteresowanych tym, co słychać na giełdzie. Jesteśmy w drodze, rozwijamy się — jak polska gospodarka, jak polscy biznesmeni…

Chcemy ten nasz jubileusz odnotować. Tym razem nie wyjątkowo strojną szatą graficzną, wspominkami o sukcesach czy garścią redakcyjnych anegdot. Inaczej: 15 tys. zł od Bonnier Business (Polska) zasili konto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w podwarszawskich Laskach. Przyda się po pożarze.

Arkadiusz Dawid

prezes Bonnier Business (Polska)

Jacek Ziarno

redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Arkadiusz Dawid, Jacek Ziarno

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy