W obawie przed podróbkami

opublikowano: 15-11-2012, 00:00

Fundacja JWP zaprasza na warsztaty

Przedsiębiorcy z sektora MSP zainteresowani skuteczną ochroną własnych produktów mogą wziąć udział w seminarium „Podróbki są groźne — naruszenia praw z patentów” organizowanym przez Fundację JWP.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada we Wrocławiu. To część cyklu warsztatów edukacyjnych „Wygrywaj bez podróbek — nie kradnij cudzych pomysłów!”, promującego wiedzę o szkodliwości podróbek i prawnych konsekwencjach naruszenia praw wyłącznych.

Najważniejsze spośród poruszanych tematów to: ochrona innowacyjnych pomysłów w przedsiębiorstwie, podobieństwa i różnice pomiędzy wynalazkiem a wzorem użytkowym, procedura zgłoszenia patentu, praktyczne zastosowanie i zabezpieczanie za pomocą hologramów oraz problemy z naruszeniami praw z patentów. Informacje o warunkach uczestnictwa w szkoleniu są dostępne na stronie internetowej: www.jwp-fundacja.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu