W stolicy możesz zrobić sobie loda na wagę

opublikowano: 09-05-2019, 22:00

W jednym z warszawskich centrów handlowych od miesiąca działa tzw. self service gelateria, czyli samoobsługowa lodziarnia.

Lokal pod szyldem Ice Dream w Arkadii oferuje lody na wagę. Popularność lodziarni szybko rośnie. Właściciele rozpoczęli już rozmowy z zarządcami kolejnych centrów handlowych.

Self service gelateria to wywodzący się z Włoch pomysł na kupowanie lodów. Polega na tym, że klient sam nakłada sobie porcję mrożonego deseru z automatu — wybiera smak i decyduje o wielkości porcji. Może też połączyć ją z dodatkami — do wyboru ma kolorowe posypki, sezonowe owoce, kuleczki z jadalnego brokatu, wiórki czekolady. Płaci się w zależności od tego, ile ostatecznie waży porcja.

— W Ice Dream można wybierać zarówno spośród smaków tradycyjnych i dobrze znanych, jak też bardziej egzotycznych, takich jak: vege, mango, banan czy zielona herbata. Jest też czarna wanilia, niebieskie migdały, a nawet… wata cukrowa i tęczowy jednorożec — mówi Jakub Szeliga, pomysłodawca konceptu.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy