W Wilanowie otwarto obiekt golfowy

Ewa Bęczkowska
16-05-2001, 00:00

W Wilanowie otwarto obiekt golfowy

W warszawskim Wilanowie otwarto nowe pole golfowe do ćwiczeń, zbudowane przez firmę Golf Parks Poland. Przygotowanie atrakcyjnego dla miłośników golfa terenu, wraz z zakupem sprzętu, pochłonęło 0,5 mln zł. Kolejna tego typu inwestycja realizowana wspólnie przez Golf Parks Poland i hotel Gołębiewski, będzie otwarta w Mikołajkach pod koniec czerwca, a jej koszt to 850 tys. zł.

— Przygotowanie pola golfowego nie jest rzeczą łatwą. Należy przeprowadzić meliorację, nawodnienie i uporządkowanie terenu. Warszawski obiekt ma 36 stanowisk, ten w Mikołajkach — 40. Żaden z nich nie będzie jednak elitarnym klubem skupiającym ograniczoną grupę osób. Będą mogli z niego skorzystać wszyscy, którzy chcą się nauczyć gry w golfa lub doskonalić posiadane już umiejętności. Za 25 zł grający otrzyma stanowisko do gry, kij i 40-50 piłek. Tu panuje pełen spokój, nikt nie musi się spieszyć, bo w tej grze nie ma limitów czasowych — zapewnia Janusz Herburt-Hewell, właściciel Golf Parks Poland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / W Wilanowie otwarto obiekt golfowy