Wakacyjny niezbędnik

Kamil Kosiński
opublikowano: 29-06-2007, 00:00

Elektronika na urlopie niepotrzebna? Aby na pewno? Parę drobiazgów ułatwi dotarcie na miejsce, utrwali ekscytujące chwile, poinformuje o pogodzie.

A i pracoholicy coś znajdą, by nie taszczyć wszędzie notebooka. Warto też pomyśleć o gadżecie, pozwalającym delektować się wspomnieniami z wyjazdu.

Nokia 6110 Navigator

Trzy w jednym

Cena: 1965 zł

Wbudowane funkcje GPS sprawią, że telefon podpowie najlepszą trasę pieszą lub samochodową. Mapa na karcie pamięci odnotowuje takie punkty, jak restauracje, hotele, sklepy i inne pobliskie lokale, wraz z numerami telefonów i adresami internetowymi. Do tego aparat fotograficzny.

Sony CDX-HR70MW

Stereo na łódkę

Cena: 1099 zł

Głośniki Sony XS-MP1610W

Cena: 299 zł

Radioodtwarzacz MP3 zabezpieczony przed działaniem soli z morskiej wody i promieni UV. Okrągłe elementy przypominają przyrządy pokładowe większości łodzi, a duży wyświetlacz, łatwe w użyciu pokrętła i świecące czerwone przyciski zapewniają prostą obsługę, nawet jeśli ciemno. Do tego specjalne „morskie” głośniki.

Olympus mju 770 SW

W sam raz na plażę

Cena: 1599 zł

Ten aparat ma sprostać oczekiwaniom zwolenników aktywnego trybu życia. Zapewnia wodoszczelność do głębokości 10 m, odporność na upadek z wysokości do 1,5 m i zgniatanie ciężarem nawet do 100 kg. Dostępny w wersjach: granatowej, tytanowej lub czekoladowej.

Samsung YP-K5JZB

Pod namiot

Cena: 699 zł

Nietypowy odtwarzacz MP3 z wbudowanymi głośnikami. Po lekkim naciśnięciu wysuwają się z ukrycia i automatycznie ustawiają w pozycji zapewniającej doskonałą akustykę. Do tego radio pozwalające nasłuchiwać prognozy pogody i zegar z budzikiem — w sam raz na biwak.

Seagate FreeAgent Go Small

Zamiast notebooka

Cena: 443 zł

Wielkość zbliżona do pudełka zapałek. Pojemność: 12 GB. Do tego oprogramowanie pozwalające korzystać z własnego środowiska pracy — obejmujące ulubione strony WWW, hasła, pocztę e-mail czy kontakty na dowolnym komputerze PC. Po zakończeniu użytkowania osobiste ustawienia są przechowywane na napędzie, a nie na pececie.

Aiptek Picasso

Czar minionych dni Cena: 429 zł

Letnie wojaże można sobie przypominać za pomocą specjalnej ramki do prezentacji cyfrowych zdjęć i filmów. Pozwala ona — równolegle ze zdjęciami — odtwarzać muzykę z plików MP3 jako tło dla cyfrowych obrazów. 7-calowy panel LCD działa w poziomie i w pionie. Obsługuje cztery formaty kart pamięci: CF, SD, MMC, MS PRO.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu