Czytasz dzięki

Warszawa obroniła wiaty w PPP

ANP
opublikowano: 28-11-2012, 12:36

Warszawski Sąd Administracyjny oddalił skargę firmy Clear Channel, specjalizującej się w reklamie zewnętrznej, która zaskarżyła postępowanie na wymianę i zarządzanie 1580 warszawskimi wiatami w koncesji (tryb partnerstwa publiczno –prywatnego). Firma, która nie złożyła oferty,  zdecydowała się na zaskarżenie postępowania, bo uznała, że było w nim szereg niejasności, a wszystkie rodzaje ryzyka zostały przerzucone na koncesjonariusza. 
Na złożenie wiążących ofert zdecydowały się tylko dwa konsorcja z pięciu zainteresowanych podmiotów. To Cam Media i Cam Polski Outdoor oraz Ströer Polska i AMS (spółka zależna giełdowej Agory). Oferta tej ostatniej została uznana za najkorzystniejszą. Przegrane konsorcjum również zapowiedziało złożenie skargi do sądu. Podstawa mają być m.in. nieścisłości oferty Ströer Polska i AMS  ze specyfikacją przetargową. [ANP]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANP

Polecane