Warsztaty o technoparkach

opublikowano: 05-11-2012, 00:00

Nickel Technology Park Poznań (NTPP) zorganizuje warsztaty IASP, Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Naukowych i Ośrodków Innowacji.

Organizacja skupia 388 podmiotów z 69 krajów świata i dotychczas zorganizowała 29 światowych konferencji i 68 regionalnych warsztatów, żadnego w Polsce. Podczas wydarzenia w Złotnikach pod Poznaniem, które odbędzie się 12 i 13 listopada, spotkają się przedstawiciele europejskich parków naukowo-technologicznych, środowisk akademickich, biznesowych i samorządowych. Warsztaty poprowadzą specjaliści m.in. z Wielkiej Brytanii, Szwecji i Portugalii.

— Wybór NTPP na organizatora regionalnych warsztatów IASP to ogromne wyróżnienie dla naszego parku. Myślę, że kluczowe znaczenie dla powierzenia Polsce organizacji tego wydarzenia miała zaproponowana przez nas tematyka: ważne, nie tylko z punktu widzenia parków, ale także wielu podmiotów gospodarczych, zagadnienie sieciowania instytucji otoczenia biznesu — twierdzi dr Piotr Kwiatek, dyrektor ds. rozwoju NTPP. NTPP jest jednym z sześciu polskich parków naukowo- -technologicznych, który spełnił kryteria członkowstw IASP. Od 2008 r. członkiem stowarzyszonym jest także PARP.

Kontakt:

Informacje dotyczące organizowanych przez NTPP międzynarodowych warsztatów IASP dostępne są na www.iasp.ntpp.pl, koszt dla członków IASP to 150 EUR za dwa dni warsztatów, dla firm nienależących do IASP — 200 EUR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu