Warto pokusić się o zdobycie Kartaginy

Julia Kafka
opublikowano: 10-07-2000, 00:00

Warto pokusić się o zdobycie Kartaginy

Stołeczna Kartagina nie zalicza się do ekskluzywnych restauracji, ale prezentuje przyzwoity poziom. Atutem lokalu jest staranny wystrój, fachowa obsługa i umiarkowane ceny.

Restauracja Kartagina idealnie nadaje się do zorganizowania roboczego lunchu albo kolacji biznesowej. Lokal leży nieco na uboczu i choć nie jest duży, ma kameralny charakter, a miejsca jest wystarczająco wiele. Wystrój lokalu został dopracowany z dużą starannością i odpowiada oferowanym potrawom.

W Kartaginie można spróbować dań kuchni europejskiej albo tunezyjskiej. Menu jest bardzo ciekawe, z przyjemnością skosztowałam grzybów na gorąco, z zimnych przystawek mogę polecić sałatkę grecką. Zupy i dania główne są raczej na średnim poziomie (ciekawskim polecam zupę tunezyjską, podobną nieco do gulaszowej), za to desery plasują się zdecydowanie powyżej przeciętnej. Zarówno lody, jak i sałatka owocowa pyszne. Nie udało mi się natomiast spróbować banana na gorąco — kelnerka uprzedziła mnie, że sczerniał i nie bardzo nadaje się do konsumpcji. Generalnie kuchnia w Kartaginie nie powala na kolana, ale mieści się w granicach przyzwoitości.

Atutami lokalu są natomiast umiarkowane ceny, przyjemny wystrój oraz bardzo uprzejma i kompetentna obsługa. Kelnerzy zachowują się bez zastrzeżeń, a do tego mają bardzo pożądaną cechę.

Otóż na własnej skórze przekonałam się, że obsługa Kartaginy jest uczciwa. Po zapłaceniu za posiłek, zostawiłam w restauracji kartę kredytową (z powodu roztargnienia, nie z premedytacji). Dwa dni później obsługa Kartaginy odnalazła mnie informując telefonicznie, że karta leży spokojnie w sejfie i w każdej chwili mogę ją odebrać.

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Julia Kafka

Polecane