We wtorek Q&A z prezydentem, ministrem zdrowia i szefem KPRM

  • PAP
opublikowano: 17-01-2021, 18:17

We wtorek odbędzie się w mediach społecznościowych sesja pytań i odpowiedzi z prezydentem Andrzejem Dudą, ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim i szefem KPRM, pełnomocnikiem rządu ds. szczepień Michałem Dworczykiem - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

Jak przekazała w weekend KPRP, sesja pytań i odpowiedzi na temat Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 odbędzie się we wtorek 19 stycznia o godz. 13. Oprócz prezydenta wezmą w niej udział także szef resortu zdrowia i pełnomocnik rządu ds. szczepień, a transmisja wydarzenia odbędzie się na oficjalnych profilach Kancelarii Prezydenta na Twitterze i prezydenta Andrzeja Dudy na Facebooku.

W ubiegły piątek prezydent wziął udział w sesji Q&A; wraz z ministrem edukacji i nauki Przemysławem Czarnkiem. Odpowiadali na pytania internautów dotyczące m.in. powrotu od poniedziałku 18 stycznia do stacjonarnej nauki w szkołach dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane