Wektory

Katarzyna Jaźwińska, Kazimierz Krupa
06-03-2003, 00:00

Arkadiusz Krężel

Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) od dawna lansował koncepcję połączenia sektora okrętowego, podkreślając, że jeśli ten pomysł zaakceptują banki, wszyscy mogą na tym zyskać. A konkretnie, dzięki wsparciu agencji stocznie mogą zyskać wsparcie kapitałowe i poprawić swoje możliwości finansownia budowy statków. Współpracując, stocznie mogą także ograniczyć koszty, na przykład wydatków na projektowanie nowych typów statków. A co zyska Arkadiusz Krężel?

Jacek Piechota

Były zachodniopomorski baron SLD, były minister gospodarki, obecny poseł, sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (...i szczęśliwości wszelakiej) nie dość, że nie wziął udziału w feralnym głosowaniu nad ustawą o „zawinietowaniu” wszystkich samochodów w Polsce (autoryzowaną przez wicepremiera Pola), to kilka dni później, po upadku koalicji, „budzi (w nim) wiele znaków zapytania” autoryzowany przez wicepremiera Kołodkę „program naprawy finansów Rzeczypospolitej”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Jaźwińska, Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu