Wektory

Kazimierz Krupa
21-10-2004, 00:00

Jarosław Pietras. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł, zdrowy rozsądek — zawsze. Tę prawdę zdaje się doskonale rozumieć szef Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, który uważa, że przystąpienie do strefy euro do końca obecnej dekady jest nadal w zasięgu Polski, ale ważniejszym celem niż „forsowanie euro” jest utrzymanie dobrego tempa wzrostu i modernizacji gospodarki.

Paweł Olechnowicz. Szef Grupy Lotos, pozwany za naruszenie dóbr osobistych przez rodziny trzech pracowników, którzy zginęli w maju 2003 r. w pożarze na terenie gdańskiej rafinerii, będzie musiał udowodnić przed sądem, że jego słowa „powstała iskra, od iskry był zapłon i wybuch, i tyle. Zginęły osoby, które to spowodowały” nie „naruszyły kultu pamięci osób zmarłych, które zginęły w wypadku nie ze swojej winy” — jak utrzymuje pełnomocnik powodów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu