Wektory

Jacek Zalewski
opublikowano: 25-02-2005, 00:00

36 splt. Wektor „w górę” rzadko ma wydźwięk tak dosłowny, jak przyznany 36. Specjalnemu Pułkowi Lotnictwa Transportowego w 60. rocznicę jego utworzenia. Na skrzydłach pułku nasi prezydenci, premierzy i marszałkowie udają się w podróże zagraniczne, w tym na szczyty UE i NATO. Maszyny 36 splt latają także z pomocą humanitarną dla ofiar trzęsień ziemi czy ostatnio tsunami. Dwa Tupolewy 154M w barwach Rzeczypospolitej Polskiej są także bliskie mediom — w ogonie zawsze jest trochę miejsca dla dziennikarzy... (jaz

Andrzej Lepper. Wódz Samoobrony powrócił do swoich źródeł i znowu zarządził blokady na drogach, osobiście dowodząc zagrodą na moście w Płocku. Pretekstem była — zawsze bliska stroskanemu sercu Leppera — walka z komornikami, tym razem w obronie wynagrodzeń pielęgniarek i lekarzy. W czystość intencji swego obrońcy nie uwierzyła sama służba zdrowia, uznając jego samozwańczą akcję za mocno spleśniałą kiełbasę wyborczą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy