Wektory

Jacek Zalewski
opublikowano: 29-04-2005, 00:00

Lech Kaczyński. Wektor w górę przyznajemy prezydentowi stolicy niejako z urzędu, z tytułu otrzymania przez niego od Rady Warszawy absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2004. Inwestycyjnie panuje w stolicy zastój, statutu nie ma i nie będzie, bo dzięki temu Kaczyński może trzymać w ręku wielomiliardową miejską kasę — a mimo to odczucia większości mieszkańców Warszawy są zgodne z wczorajszą decyzją radnych. Ot, ciekawostka...

Aleksander Kwaśniewski. Dolny wektor przyznajemy również prezydentowi, tyle że Rzeczypospolitej, i również odnotowując suche liczby. Wyniki najnowszego sondażu TNS OBOP okazały się dla Aleksandra Kwaśniewskiego dość nieprzyjemne — po raz pierwszy akcje głowy państwa znalazły się na minusie. 46 proc. badanych Polaków twierdzi, że prezydent źle wypełnia swoje obowiązki, a tylko 44 proc. — że dobrze. Dotychczas bywało z tymi ocenami rozmaicie, ale nigdy na minusie!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu