Wektory

Jacek Zalewski
16-05-2005, 00:00

Aldona Kamela-Sowińska. Występ byłej minister przed speckomisją ds. PZU nie przysporzył jej chwały. Nie chodzi nawet o zapowiedź poselskiego wniosku o postawienie Kameli-Sowińskiej przed Trybunałem Stanu, bo w przypadku szefa resortu skarbu to już standard. Gorzej, że minister znów oświadczyła, iż nie czuje się odpowiedzialna za pozwanie Polski przez Eureko przed Trybunał Arbitrażowy w Londynie...

Wiesław Kaczmarek. Chyba jakiś pomór padł na szefów resortu skarbu. Prezes Kamelę-Sowińską chcieliby sądzić, posła Kaczmarka już sądzą. Prokuratura postawiła mu — ale jako byłemu ministrowi gospodarki — zarzuty wydania nierzetelnej opinii, która zdecydowała o przyznaniu przez skarb państwa poręczenia kredytowego spółce LFO. Budowa Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu rzeczywiście pozostaje podręcznikowym przykładem biznesowych komplikacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy