Wektory

k
opublikowano: 24-08-2005, 00:00

Donald Tusk. Już niemal co trzeci Polak chce głosować w wyborach prezydenckich na lidera Platformy Obywatelskiej. Od wielu tygodni Tusk szybko pnie się w górę w sondażach, zyskując po kilka punktów procentowych. Czy liderowi PO, znanemu z zamiłowania do piłki nożnej i biegania w krótkich spodenkach, wystarczy kondycji, by dobiec na pierwszej pozycji do samych wyborów i zająć prezydencki fotel? Stawka naciska.

Władysław Frasyniuk. Przewodniczący Partii Demokratycznej — Demokraci.pl., mimo iż obecny w polityce od bardzo dawna, uparcie nie chce zrozumieć, że w tym zawodzie nie wystarczy mieć racji, trzeba jeszcze umieć do tej racji przekonać jak najwięcej ludzi. Zarzuca innym ugrupowaniom, że pozyskują elektorat „tanimi obietnicami”. I zapewne ma rację, ale przecież nie wystarczy mieć racji...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu