Wektory

jaz
opublikowano: 02-03-2006, 00:00

Andrzej Madera. Na pierwszy rzut oka nowy prezes Nafty Polskiej ma życiorys znacznie lepszy niż jego poprzednik, astronom Piotr Woyciechowski, który w pamiętnym roku 1992 szperał w teczkach MSWiA na zlecenie Antoniego Macierewicza i Piotra Naimskiego. Madera jest prawnikiem, profesorem Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Szkoda tylko, że — jak zwykle ostatnio — nie mamy pojęcia, kiedy nowy menedżer zapałał miłością do paliw płynnych i kto za nim stoi?

Mirosław Sawicki. Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a poprzednio minister edukacji, zlekceważył tysiące maturzystów, zestresowanych zapowiedzią późnego terminu wydawania świadectw. Stwierdził, że według niego młodzież zdąży pozgłaszać się na uczelnie, natomiast „problem terminu nie powinien być problemem politycznym, lecz logistycznym”. I właśnie o to chodzi, panie eks-ministrze — logistyka pozostaje dla edukacyjnej machiny dziedziną zupełnie obcą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane