Wektory

ass
opublikowano: 14-12-2006, 00:00

Aleksander Grad. Poseł Platformy Obywatelskiej został w środę przewodniczącym sejmowej Komisji Skarbu Państwa. Zastąpił Hannę Gronkiewicz-Waltz. Nie chcemy niczego przesądzać, ale szefowanie tej komisji to prawdziwa trampolina do kariery. Jej przewodniczącym w poprzedniej kadencji był Kazimierz Marcinkiewicz (późniejszy premier), a także jego poprzednik, Wiesław Walendziak, chyba nie narzeka na swoją karierę w biznesie.

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej zapowiedział rezygnację z tej funkcji. To, że organizacja, na której czele stał, nie miała ostatnio — delikatnie mówiąc — najlepszej prasy, można było zapewne ścierpieć. Znacznie gorsza okazała się decyzja politycznego patrona — władze Ligi Polskich Rodzin zdecydowały o zerwaniu związków politycznych z Młodzieżą Wszechpolską. Najwyraźniej poczynania tej organizacji okazały się zbyt trudne do obrony. Tak czy owak — porażka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu