West Station ma nowego właściciela

opublikowano: 13-05-2019, 11:48

HB Reavis i PKP sprzedały Mapletree Investments, inwestorowi i zarządcy nieruchomości z Singapuru, warszawski biurowiec West Station.

Kompleks biurowy West Station to dwa połączone budynki ciągnące się wzdłuż Alei Jerozolimskich zlokalizowane tuż obok dworca kolejowego Warszawa Zachodnia, który każdego dnia obsługuje około tysiąc pociągów podmiejskich i dalekobieżnych. Jak dowiedziało się „PB”  Mapletree Investments zapłacił 190 mln EUR.

Zobacz więcej

West Station

W West Station mieszczą się biura około 50 firm, w tym PKP S.A. i jej spółek zależnych, a także polskich oddziałów Diebold Nixdorf, największego producenta bankomatów na świecie czy BASF, potentata rynku chemicznego. W budynkach oddanych do użytku w latach 2016-2017 posiadających certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie „Excellent”, znajduje się 69 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy