WeWork zapowiedział zwolnienia

opublikowano: 06-11-2019, 17:20

WeWork poinformował pracowników w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce o możliwych zwolnieniach, dowiedział się nieoficjalnie Bloomberg.

Konsultacje z pracownikami We Co. w regionie rozpoczęły się w tym tygodniu, powiedział informator agencji. Liczba i ramy czasowe zwolnień nie zostały jeszcze ustalone, podkreślił.

Spółka oferująca wynajem nieruchomości biurowych w modelu coworkingu spowolniła ekspansję aby ograniczyć straty i przekonać inwestorów, że jej model biznesowy działa. We wrześniu wycofała się z planu pierwotnej oferty publicznej, ale pomogła jej inwetycja 9,5 mld USD japońskiego Softbanku, który stał się największym akcjonariuszem.

Dwa tygodnie temu The Financial Times pisał, że WeWork chce zwolnić 4 tys., czyli prawie jedną trzecią pracowników w ramach planu naprawczego.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy