Więcej banków w Internetowymkantorze.pl

SW
opublikowano: 14-05-2012, 00:00

Pekao, PKO BP i BNP Paribas dołączyły do grona współpracowników Internetowegokantoru. pl. W sumie jest tam już 16 banków.

Klienci Internetowegokantoru. pl mogą już korzystać z rachunków walutowych obsługiwanych przez Bank Pekao, PKO Bank Polski i BNP Paribas Bank Polska. Wszystkie przelewy w dolarach w ramach tych banków są darmowe.

Kantor systematycznie powiększa liczbę współpracujących banków. Po dwóch latach od momentu powstania klienci mogą korzystać z darmowych przelewów do 16 banków w Polsce. Ci, którzy do godziny 13 złożą dyspozycję przelewu walutowego w ramach bankowości internetowej w jednym z tych banków, mają pewność, że ich przelew zostanie zaksięgowany na koncie odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Przelewy wysyłane z Internetowegokantoru. pl do klientów po godzinie 13 oraz od klientów do Internetowegokantoru.pl wysyłane po godzinie 13 będą księgowane na koncie odbiorcy w godzinach rannych kolejnego dnia roboczego. Internetowa wymiana walut umożliwia dokonanie wymiany bez konieczności wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Ponadto w porównaniu z zakupem gotówki w formie waluty eliminuje ryzyko jej przypadkowej utraty albo kradzieży. Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie rachunku walutowego z dostępnymi pieniędzmi oraz dostępu do internetu. Usługa cieszy się sporym zainteresowaniem. Internetowykantor.pl w dniu swoich drugich urodzin wymienił blisko 10 mln zł i pozyskał 1 tys. nowych klientów. Obecnie z jego usług korzysta ponad 37 tys. osób oraz firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu