Więcej czasu na AMI

opublikowano: 17-12-2019, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wydłużyła o dwa miesiące konkurs dla przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z pomocy praktyków z dziedziny nowoczesnego zarządzania firmą.

Do drugiej edycji Akademii Menedżera Innowacji (AMI) mogą zgłaszać się przedstawiciele biznesu działający w różnych branżach. MŚP dostaną wsparcie w wysokości 80 proc. kosztów kwalifikowanych projektu. W przypadku dużych spółek będzie to 50 proc. Małgorzata Oleszczuk, prezes PARP, podkreśla, że AMI jest autorskim projektem szkoleniowo-doradczym jej agencji i pomaga właścicielom firm przygotować się do sprawnego wdrażania innowacyjnych procesów, produktów i usług w przedsiębiorstwach. Na przedstawicieli biznesu czekają m.in. wykłady i warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak budować kulturę innowacyjności, tworzyć modele biznesowe i wykorzystywać twórczy potencjał pracowników. W AMI może wziąć udział maksymalnie 150 osób — od dwóch do pięciu pracowników z jednej firmy. W pierwszej edycji programu, która zakończyła się w październiku, uczestniczyło kilkudziesięciu pracowników z 16 przedsiębiorstw.

WAŻNA DATA

20.02 Do tego dnia przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do programu AMI.

WIĘCEJ INFORMACJIwww.parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy