Wiejski lider wystąp

ANB
opublikowano: 22-08-2012, 00:00

Jaki sposób na sukces mają przedsiębiorcy z terenów wiejskich? Sprawdzi to Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Ruszyła XIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces” organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie. Konkurs, objęty patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi, wskazuje najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość osób z terenów wiejskich, w tym przedsięwzięcia pozarolnicze tworzące nowe miejsca pracy na wsi i w miastach do 20 tys. mieszkańców.

Celem konkursu jest również upowszechnianie wiedzy o sposobach pozyskiwania pieniędzy na dofinansowanie działalności gospodarczej oraz wymiana doświadczeń i inicjacja współpracy pomiędzy uczestnikami.

Do konkursu można zgłaszać przedsięwzięcia realizowane przez osoby fizyczne i prawne, w tym przedsiębiorców, spółki prawa handlowego, jednostki samorządu terytorialnego czy organizacje społeczno-zawodowe i branżowe rolników.

„Sposób na sukces” kierowany jest w szczególności do sektora MSP. Nagrody zostaną przyznane za najlepsze przedsięwzięcia zrealizowane w roku 2011 i pierwszym półroczu 2012. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w terminie do 31 marca 2013 r. Szczegóły i regulamin są dostępne na stronie internetowej www.cdr.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu