Wieści z firm

MK
16-05-2012, 00:00

BMS CREATIVE

ERP rozpoznaje mowę

Krakowska firma BMS Creative wprowadzi na rynek nową, oznaczoną symbolem 6.0, wersję systemu Berberis. Jest to rozwiązanie klasy ERP przeznaczone do obsługi klienta (CRM) i zarządzania procesami (BPM). Usprawnienia dotyczą m.in. podniesienia ergonomii oprogramowania i rozbudowy narzędzi ułatwiających pracę z dokumentami i zdarzeniami biznesowymi. Zmiany objęły też mechanizmy pozwalające na zintegrowanie Berberis z centralkami telefonicznymi. System wyposażono w funkcje rozpoznawania głosu i odręcznego pisma.

NOVEM GROUP, NK.PL

Optymalizacja reklamy online

Novem Group i NK.pl (dawniej Nasza Klasa) podpisały umowę o udostępnieniu przez największy polski serwis społecznościowy powierzchni do realizacji kampanii reklamowych w sieci Novinet. Spółki będą również współpracowały w zakresie usług audience targetingu, które polegają na zakupie widowni, czyli grup odbiorców treści w internecie.

UNIT4

Walka o polski rynek BI

Holenderski koncern Unit4 w czerwcu wprowadzi aplikacje analityczne dla różnych gałęzi gospodarki i wspierających wymianę informacji za pomocą serwisów społecznościowych. Producent zapowiada m.in. predefiniowane wersje oprogramowania dla administracji publicznej, edukacji i usług profesjonalnych. Rozwiązania te zaoferuje głównie za pośrednictwem własnego systemu dystrybucji — Unit4 App Store.

ZTE

Nowa siedziba w Budapeszcie

W Budapeszcie powstanie Europejskie Centrum Zarządzania Siecią Regionalną ZTE. Producent i dostawca rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych wybrał to miasto w związku z jego atrakcyjnym klimatem, wysokimi standardami edukacyjnymi, sprzyjającymi warunkami politycznymi i centralnym położeniem w Europie. Umowę o budowie ośrodka koncern podpisał z węgierskim ministrem gospodarki. Inwestycja ma poprawić możliwości dystrybucyjne ZTE w Europie. Koszt: około 10 mln euro, budowa ma trwać 2-3 lata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Wieści z firm