Wincanton wysyła już drobnicę

Marlena Gałczyńska
05-08-2004, 00:00

Wincanton Trans European wprowadził do swojego serwisu usług europejską drobnicę międzynarodową. Stałe połączenia uruchomił do: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Węgier, Włoch i Wielkiej Brytanii. W projekcie uczestniczą wszystkie lokacje Wincanton Trans European, w tym polskie oddziały. Głównym ośrodkiem realizującym wysyłki z Polski jest Wrocław — zadecydowało o tym jego dobre położenie geograficzne i dogodne połączenie z siecią europejskich autostrad. Całość projektu jest koordynowana przez centralę firmy w Piasecznie.

Nowy system, który oferuje swoim klientom Wincanton, umożliwia realizację przesyłek o wadze powyżej 50 kg. Głównie jest on jednak przygotowany z myślą o przesyłkach wielkości jednej palety. Dystrybucja towarów odbywa się poprzez sieć 360 terminali (biur) Wincantona w całej Europie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Gałczyńska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Wincanton wysyła już drobnicę