Wiśniowy Villa ma nowego właściciela

Radosław Górecki
opublikowano: 04-05-2004, 00:00

Firma dk Executive Search kupiła od dewelopera Chelverton International budynek biurowy Wiśniowy Villa. Obiekt jest częścią warszawskiego kompleksu biurowców Wiśniowy Business Park.

Nowy właściciel to firma doradcza wchodząca w skład grupy — dk Group, która kupiła obiekt na własne potrzeby. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma Jones Lang LaSalle reprezentując interesy Chelverton International.

Wiśniowy Villa to najmniejszy i zarazem jeden z ładniejszych obiektów w kompleksie. Zaprojektowany został w stylu nawiązującym do architektury zabytkowej polskiej willi. Budynek ma powierzchnię 790 mkw. Wnętrze zostało wyposażone w podniesione podłogi, klimatyzację, marmurowe schody i dębowe panele podłogowe w salach konferencyjnych.

Kompleks zbudowała, wynajęła a nastepnie sprzedała firma Chelverton International. Wiśniowy Villa był ostatnim obiektem w kompleksie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Wiśniowy Villa ma nowego właściciela