Wkrótce odbędzie się finał Empirionu

Małgorzata Zgutka
opublikowano: 25-10-2001, 00:00

26 października w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Empirionu — seminarium, podczas którego zostanie wyłoniona najlepsza kampania marketingowa, zrealizowana w 2000 r.

Na konferencji zostanie zaprezentowanych sześć prac. Jako pierwsza kampanię reklamową „Nowe plany taryfowe Plusa” przedstawi Izabela Kochańska z Polkomtela. Strategie komu- nikacji marketingowej firmy 3darf.com. — od witryny do portalu korporacyjnego — zaprezentuje Artur Gortych. Michał Ferlas z Grey Worldwide Warszawa opowie o tym, jak wprowadzano na rynek produkt Opycha. Do finału konkursu zakwalifikowała się również kampania promocyjna kredytu hipotecznego Banku Przemysłowo-Handlowego. Jury do ostatniego etapu konkursu zakwalifikowało też strategię marketingową wprowadzenia na rynek marki mBank. Opowie o tym Grażyna Skarżyńska z NOS BBDO.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Zgutka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Wkrótce odbędzie się finał Empirionu