Własne sklepy otworzy Leader Price

Magdalena Kozmana
opublikowano: 12-05-1999, 00:00

Własne sklepy otworzy Leader Price

Pierwsze supermarkety Leader Price, nowej spółki francuskiej grupy Casino, powstaną jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w Łodzi, Warszawie i Katowicach. W czerwcu w Łodzi otwarte zostanie centrum logistyczne Leader Price. W sklepach spółki sprzedawane będą produkty tylko tej marki.

W Polsce, w ciągu najbliższych lat ma powstać 250 supermarketów Leader Price, każdy o powierzchni około 1000 mkw. Inwestycja warta jest 40 mln USD (160 mln zł).

Leader Price podpisała już umowy o produkcji towarów z 90 dostawcami. W tej chwili pod marką Leader Price sprzedawanych jest 250 produktów, wszystkie w hipermarketach Geant.

Leader Price zawiera najczęściej długoterminowe umowy z małymi i średnimi firmami, oszczędzając na reklamie. Oferowane przez spółkę produkty cieszą się powodzeniem ze względu na ceny. MAK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Kozmana

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Własne sklepy otworzy Leader Price