Wojciech Sass pokieruje Nationale-Nederlanden Polska

Wiceprezes BGŻ BNP Paribas stanie od października na czele jednego z największych towarzystw życiowych na polskim rynku.

Nationale-Nederlanden Polska (byłe ING Życie) będzie miała nowego szefa. Od 1 października na czele towarzystwa życiowego stanie Wojciech Sass, obecnie wiceprezes BGŻ BNP Paribas. Zastąpi on w towarzystwie Tjeerd Bosklopper, który przenosi się w strukturach ubezpieczyciela do Holandii.

Zobacz więcej

Wojciech Sass media.bgzbnpparibas.pl

Wojciech Saas jest związany z bankiem BGŻ BNP Paribas od 2011 roku. Był w nim odpowiedzialny za obszar bankowości detalicznej i biznesowej. Wcześniej przez wiele lat pracował w konsultingu. Od 2007 roku był partnerem i dyrektorem zarządzającym Boston Consulting Group w Polsce.

– Jesteśmy przekonani, że jako CEO Nationale-Nederlanden w Polsce, Wojciech Sass będzie odgrywać kluczową rolę w dalszym rozwoju naszego biznesu – mówi Robin Spencer,  szef NN Insurance International.

To kolejna zmiana kadrowa na rynku ubezpieczeniowym w ostatnich tygodniach. Miesiąc temu AXA Polska ogłosiła, że na jej czele stanie Michał Kwieciński. Wcześniej zaś Aneta Podyma została szefem Pramerica Życie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mariusz Gawrychowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ubezpieczenia / Wojciech Sass pokieruje Nationale-Nederlanden Polska