Wojsko sprzedaje poduszki, szelki i kuchnie polowe

PAP
opublikowano: 07-06-2011, 08:44

Poduszka pod głowę z białą poszewką za 40 groszy - takie okazje zapowiada "Dziennik Polski".

To jedna z 70 ofert w wykazie przedmiotów wystawionych na sprzedaż przez krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego. Jednak sprzedaż dotyczy ilości hurtowych.

I tak, wymieniona już poduszka kosztuje tylko 40 gr, ale przy zakupie 500 kompletów w sumie za 200 zł. Za 500 zł będzie można kupić tysiąc worków na odzież. Za 9172 sztuki „szelek do oporządzenia” należy zapłacić co najmniej 1,5 tys. zł, a więc 6,11 zł za sztukę.

Najwyższe ceny wywoławcze, czyli 28 tys. zł, 19,5 tys. zł, 15 tys. zł, ustalono dla pakietów złomu stalowego, żeliwnego, mosiężnego i aluminiowego.

AMW liczy na to, że dużym zainteresowaniem będą cieszyć się m.in.: warsztat RWEM na samochodzie Star 660 za 7 tys. zł, urządzenie dźwigowe o udźwigu 6,3 tys. kg w cenie 8 tys. zł, przyczepy transportowe kosztujące od 1 do 5 tys. zł oraz kuchnie polowe za 1 tys. zł oraz 1,5 tys. zł.

Pod młotek pójdą też piły tarczowe, tokarka, łóżka, szafy metalowe, stoły kuchenne i szkolne.

Wszystko do nabycia jutro w południe w krakowskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego - informuje "Dziennik Polski".(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu