Wskaźniki radzą kupować Orbis

Dariusz Karolak
12-03-2001, 00:00

Wskaźniki radzą kupować Orbis

Orbis broni się dzielnie na poziomie dna z 13 X, 21,7 zł. Skok wolumenu w piątek (największy od 29 I) w połączeniu z powstaniem białego młota zapowiada rychłe uaktywnienie się strony popytowej. Po naruszeniu oporu dziennej średniej VAMA10, kolejnego spodziewać się można w okolicach 23,8 zł, przy wsparciu kanału rosnącego od X’00 o szerokości 3,2 zł, z którego niedźwiedzie wypchnęły kurs w dół 12 II. Poziom październikowego dna, stanowi dobrą linię obrony. Jeżeli Orbis zamknie się poniżej 21,7 zł, realizacja zasięgu dolnego wybicia z kanału, 20,3 zł, bardzo się przybliży, chociaż właściwiej byłoby wycenić potencjalny ruch w dół na 19,6 zł. Szybkie sygnały kupna powstały na Ultimate i ROC.

Zapowiedź wzrostowej korekty wysłał MACD przecinając od dołu linię sygnału. Bliski sygnału kupna jest tygodniowy Stochastic. Czyżby to Accor zamierzał wykorzystać bessę to zwiększenia zaangażowania w Orbisie?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Wskaźniki radzą kupować Orbis