Współpraca nauki i przemysłu

SACH
opublikowano: 26-04-2012, 00:00

KONFERENCJA

Polskie Konsorcjum Projektu CTA oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję „Współpraca nauki z przemysłem — projekt Cherenkov Telescope Array (CTA)”, która odbędzie się 8 maja w Warszawie.

Spotkanie jest przeznaczone dla firm z branży: automatyka, elektronika, IT , mechanika, mechatronika i optyka. CTA to wyceniany na 200 mln EUR projekt budowy obserwatorium astronomicznego.

Współpraca angażuje 25 państw, w tym Polskę. W skład naszego komitetu przedsięwzięcia wchodzi dziewięć instytucji naukowych. Oferują one współpracę i potrzebują wsparcia polskich firm — i tego będzie dotyczyła konferencja.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy mają możliwość wygłoszenia 10-15-minutowej prezentacji. Więcej informacji: Michał Karczewski, tel.: 504 208 109, www.obserwatorium-cta.pl/ konferencja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu