Wyróżnienie dla "Pulsu Biznesu+"

DI
opublikowano: 28-01-2013, 16:35

Ogłoszono nominacje w konkursie Mobile Trends Awards. W gronie wyróżnionych znalazł się "Puls Biznesu+", czyli wydanie naszego dziennika przygotowywane specjalnie na tablety.

Nagrody wręczone zostaną podczas II edycji konferencji Mobile Trends w Krakowie w dniach 21 i 22 lutego. Nominacja za "Puls Biznesu+" powędrowała do Bonnier Business Polska, wydawcy dziennika "Puls Biznesu" i firmy Optizen Labs.

Zobacz więcej

Jedna z pierwszych okładek "Pulsu Biznesu+"

Oprócz naszej aplikacji nominowane zostały także TVN Player, WP.tv i n7player. W innych kategoriach eksperci wyróżnili m.in. portale mobilne m.interia.pl, sport.pl, mini.wp.pl, Volkswagena za stronę www.vw-optimum.pl, Bank Pekao za aplikację PekaoFirma24, Alior Bank za aplikację Alior Sync i Red Bull Polska za kampanię Red Bull SoundClash z wykorzystaniem NFC. W sumie przyznano nominacje w 16 kategoriach.

„Puls Biznesu +” to pierwszy w Polsce dziennik przygotowany specjalnie na tablety. To gazeta nowej generacji - bardziej interaktywna, bardziej multimedialna i bardziej aktualna od jej papierowej wersji.

W „Pulsie Biznesu +” znajdziesz:

- najciekawsze artykuły z papierowego wydania dziennika „Puls Biznesu”

- najbardziej opiniotwórczego medium gospodarczego w Polsce

- wybrane teksty lifestyle'owe z magazynu „Puls Biznesu Weekend”  - wiadomości gospodarcze aktualizowane na bieżąco przez dziennikarzy „Pulsu Biznesu” i portalu pb.pl

Pobierz aplikację "Puls Biznesu+" na iPada >>

Pobierz aplikację "Puls Biznesu+" z Google Play >>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Wyróżnienie dla "Pulsu Biznesu+"