Wystartował Red Bull Mobile

[SACH]
07-08-2011, 17:26

Nowa marka z telefonami zarówno na kartę, jak i abonament będzie sprzedawana jako oferta Play.

Red Bull Mobile (RBM) to efekt współpracy producenta napojów energetycznych z czwartą pod względem wielkości siecią telefonii komórkowej w Polsce. „PB” pisał o projekcie już w lipcu, natomiast oficjalną premierę RBM miał w ten weekend w Poznaniu podczas zawodów Red Bull X-Fighters. Widzowie tego wydarzenia przy wejściu otrzymywali karty SIM nowej marki, która będzie sprzedawana jako oferta Play. Oficjalna sprzedaż w salonach ruszy na początku września. W ramach Red Bull Mobile pojawią się telefony zarówno na abonament, jak i na kartę.

- Jeśli chodzi o wizerunek, Play i Red Bull mają wiele podobnych cech. Obie chcą dotrzeć do ludzi aktywnych, dynamicznych i cenią nieszablonowość. Połączenie sił w tym aspekcie naturalnym wyborem – mówi Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.  

Sieć bierze na siebie sprzedaż i obsługę klienta, z kolei Red Bull daje swoją markę, bezpłatny dostęp do kontentu (portal, darmowe aplikacje i gry) i organizowanych przez siebie wydarzeń. Na początku w ramach nowej marki pojawią się trzy telefony – RBM HTC Wildfire S, LG Black i RBM One. W kolejnych miesiącach oferta będzie powiększana o następne modele. Play zamierza w ramach niej zdobyć do końca tego roku co najmniej kilkadziesiąt tysięcy klientów.

Polska jest szóstym krajem, w którym wystartowała oferta Red Bull Mobile. Obecnie korzystają z niej użytkownicy telefonów komórkowych w Austrii, Szwajcarii, na Węgrzech, w RPA i Belgii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SACH]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Telekomunikacja / Wystartował Red Bull Mobile