Wyzwania przed małym biznesem

SACH
opublikowano: 12-02-2013, 00:00

„Mała przedsiębiorczość w dobie wielkich wyzwań” — to tytuł bezpłatnych warsztatów przeznaczonych dla wszystkich osób, które prowadzą lub planują rozpocząć własny biznes.

Spotkanie jest organizowane przez Collegium Civitas i odbędzie się 14 lutego w godz. 17.30-20 w siedzibie uczelni w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (XII piętro, sala 1222). Uczestnicy poznają teoretyczne i praktyczne podstawy przedsiębiorczości. Dowiedzą się oni m.in., na co powinien zwracać uwagę początkujący przedsiębiorca, zarządzając firmą. Omówione zostaną modelowe cechy osobowościowe (case studies) i prawne aspekty prowadzenia małego biznesu. Zajęcia poprowadzą m.in. Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Banku, i kierownicy studiów podyplomowych Private Business. Liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowani udziałem powinni przesłać wiadomość na adres: rezerwacja@collegium. edu.pl z dopiskiem „private business”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu