Wzajemne inspiracje nauki i biznesu

SACH
opublikowano: 14-01-2014, 00:00

dniach 5-6 lutego 2014 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się konferencja „Nauka i Biznes — wzajemne inspiracje”.

W W ramach wydarzenia odbędą się wykłady dotyczące m.in. roli parków naukowo-technologicznych, zarządzania innowacjami w firmie oraz możliwości współpracy biznesu i uczelni.

Uczestnicy poznają też możliwości finansowania projektów realizowanych wspólnie przez przedsiębiorców i naukowców w nowej unijnej perspektywie 2014-20. Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty dotyczące m.in. modelowania biznesowego, zarządzania projektami wysokiego ryzyka oraz prawnych i podatkowych aspektów nabywania wyników prac B+R. Wstęp na konferencję i warsztaty jest wolny. Zgłaszać się można do 3 lutego — w tym celu trzeba przesłać e-mail na: k.blasinska@investin.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji udziela Katarzyna Błasińska, tel.: 606-960-480.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu