Wzmocnij objazd przez rzekę

KA
opublikowano: 04-10-2012, 00:00

Starostwo Powiatowe w Radomsku ogłasza przetarg

Starostwo Powiatowe w Radomsku szuka firmy, która wzmocni most objazdowy na Pilicy. Wśród oczekiwanych robót jest m.in. wzmocnienie nasypów, wykonanie podpór skrajnych z pali o długości 15 metrów, demontaż łożysk i osadzenie istniejących dźwigarów na nowych łożyskach. Prace mają się skończyć do 17 grudnia 2012 r.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwie budowy lub remonty mostów o wartości każdej nie mniejszej niż 600 tys. zł.

Muszą też dysponować ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej o takiej samej wartości i osobą z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi o specjalności mostowej. Złożenie oferty należy poprzeć wpłatą 14 tys. zł wadium.

Wybrany wykonawca będzie zobowiązany do zabezpieczenia należytego wykonania umowy kwotą równą 5 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

19.10

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Aleksander Broszkowski tel.: 44-683 45 09 wew. 967 Grzegorz Wierzbicki tel.: 44-683 45 09 wew. 944

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu