Czytasz dzięki

Yanosik daje darmową reklamę

ŁO
opublikowano: 05-05-2020, 09:25

Twórcy aplikacji z antyradarem i nawigacją samochodową zdecydowali się wesprzeć branże motoryzacyjną.

- Aby nie dopuścić do całkowitego załamania sektora motoryzacyjnego postanowiliśmy ruszyć z akcją, która pomoże wielu firmom dotrzeć do większego grona odbiorców i poprawić swoją sytuację ekonomiczną. Uruchomiliśmy możliwość darmowej reklamy w aplikacji Yanosik dla wszystkich salonów samochodowych położonych na terenie kraju - mówi Mirosław Klocek z działu reklamy Yanosika, aplikacji rozwijanej przez spółkę informatyczną Neptis.

Zobacz więcej

Yanosik

ARC

Firmy zainteresowane takim wsparciem otrzymają dostęp do reklam, które wyświetlą się kierowcom przejeżdżającym w promieniu 500 metrów od danej lokalizacji. Yanosik chwali się, że ma 1,6 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Akcja potrwa do końca maja.

- Łączna wartość tego typu reklamy dla wszystkich salonów motoryzacyjnych może wynieść 1,5 mln zł. Liczymy, że nasz wkład w ratowanie sytuacji finansowej w branży motoryzacyjnej wpłynie na jej pobudzenie – twierdzi Mirosław Klocek.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane