Z misją handlową do Francji

opublikowano: 15-07-2019, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France organizuje w październiku misję handlową do kraju nad Sekwaną.

Celem wydarzenia jest wsparcie polskich firm technologicznych w ekspansji na rynek francuski. W programie misji jest m.in. BPI France Inno Generation, jedna z największych w Europie imprez przeznaczonych dla innowacyjnych spółek. Co roku uczestniczą w niej przedstawiciele MŚP, twórcy start-upów, szefowie korporacji, inwestorzy, naukowcy i reprezentanci organizacji pozarządowych. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Innowacja, transformacja i internacjonalizacja”. Polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także szansę zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w takich dziedzinach, jak sztuczna inteligencja, transformacja cyfrowa, internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo i przemysł 4.0. Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu są przyjmowane do 31 lipca. Udział w imprezie, w tym korzystanie z powierzchni na polskim stoisku, jest bezpłatny.

WAŻNA DATA

9-10.10 W tych dniach odbędzie się misja handlowa do Francji.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Agnieszka PromianowskaPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy