Zabierz dziecko do przedszkola w Rondzie 1

EG
14-11-2012, 13:41

Przedszkole w biurowcu na dole to marzenie większości młodych rodziców robiących kariery.

Ranna kawa, prysznic, śniadanie… szpilki na nogi, krawat, marynarka. Teczka, blackberry, dokumenty, dziecko i jedziemy do pracy w najdroższym warszawskim biurowcu Rondo 1. Tylko po co dziecko? Jak to - do przedszkola!

Od stycznia w Rondzie 1 zacznie działać Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia. Na pierwszym piętrze budynku zajmie 480 mkw. powierzchni biurowej, która przemianuje na przedszkolną. W sześciu salach pomieści około 90 dzieci. Docelowo przedszkole będzie również miało własny, ogrodzony i wyposażony plac zabaw. Umowa najmu została podpisana na 6 lat.

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia było jednym z pierwszych tego typu niepublicznych placówek w Warszawie. Dziś ma w stolicy dziewięć placówek. Ile będzie kosztować pobyt pociechy w przedszkolu w Rondzie 1? Pakiet podstawowy to wydatek 1480 zł miesięcznie. W tym są uwzględnione zajęcia z angielskiego (5 razy w tygodniu), rytmiki, gimnastyki czy ceramiki.

Rondo 1 należy do najlepszych i najdroższych wieżowców w Warszawie. Ma 66 tys. mkw. powierzchni najmu. Pracuje w nim ponad 5 tys. osób. Budynek należy do funduszu MGPA Europe Fund III.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EG

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zabierz dziecko do przedszkola w Rondzie 1