Żabka przejmuje Dietly.pl

DI
opublikowano: 31-05-2021, 13:37

Spółka Żabka Polska 28 maja podpisała umowę, na mocy której przejmuje większościowy pakiet akcji spółki MasterLifeSolutions, która jest właścicielem Dietly.pl. Oferta platformy obejmuje ponad 400 marek działających na polskim rynku cateringu dietetycznego.

Twórcy platformy, Przemysław Skokowski i Waldemar Pieniak, pozostaną w firmie w roli zarządzających i udziałowców. Kwota transakcji nie została ujawniona.

– Catering dietetyczny to jeden z najszybciej rosnących segmentów rynku detalicznego w Polsce. Dzięki partnerstwu z Dietly.pl zyskujemy kolejny ważny element w ofercie wygodnych rozwiązań dla klientów w obszarze e-commerce – mówi prezes Grupy Żabka Tomasz Suchański.

Dietly.pl to działająca od 2019 roku platforma e-commerce integrująca ponad 400 dostawców cateringu dietetycznego z całej Polski. Za jej pośrednictwem klient może wybrać ofertę najbardziej dostosowaną do swoich potrzeb, dokonywać zamówień i dzielić się opiniami. Aktualnie platforma ma 210 tys. zarejestrowanych stałych użytkowników.

– Cieszę się, że sukces rynkowy Dietly.pl został dostrzeżony przez Żabkę, która jest niekwestionowanym liderem w dostarczaniu rozwiązań convenience. Jestem przekonany, że partnerstwo pozwoli zarówno nam, jak i naszym partnerom biznesowym, wejść na zupełnie nowy poziom rozwoju. Wierzę, że rozwój naszej platformy, wsparty potencjałem Żabki, docenią kolejni spośród najbardziej wymagających i zabieganych konsumentów – skomentował Przemysław Skokowski, CEO i współzałożyciel Dietly.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane