Zagraniczne firmy chcą znaleźć kontrahentów

opublikowano: 16-07-2014, 00:00

SPOTKANIA BIZNESOWE: Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniach biznesowych z przedstawicielami zagranicznych firm.

W najbliższym czasie odbędą się trzy tego typu wydarzenia obejmujące seminaria gospodarcze i rozmowy B2B z zagranicznymi delegacjami. Od 29 września do 2 października nad Wisłą będą gościć przedsiębiorcy z Algierii (branża rolno-spożywcza) szukający polskich kontrahentów. Kolejna zagraniczna delegacja — z Bułgarii — przyjedzie 14 października. Natomiast od 16 do 20 października odbędzie się misja delegacji biznesowej z Izby Handlowo- -Przemysłowej z Casablanki. Do Polski przylecą marokańscyprzedsiębiorcy z branży budowlanej. Więcej informacji na temat udziału w spotkaniach z zagranicznymi firmami udziela biuro współpracy z zagranicą w Krajowej Izbie Gospodarczej, tel.: +22 630- 96-13.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu