Czytasz dzięki

Zamieszkaj — potem kup

MCH
opublikowano: 13-04-2010, 08:51

Wprowadziliśmy autorski program sprzedaży mieszkań. Klient może wynająć lokal, a w ciągu 1,5 roku go wykupić — mówi Tomasz Panabażys, dyrektor zarządzający J.W. Construction.

Zobacz więcej

Tomasz Panabażys, dyrektor zarządzający J.W. Construction

"Najpierw zamieszkaj — potem kup" to program dla osób, które nie mają czasu na urządzanie mieszkania, a chcą wprowadzić się do w pełni wyposażonego lokalu. Program jest rozwiązaniem także dla zmuszonych do przeniesienia się na stałe do Warszawy.

— To program nastawiony na przekonanie klientów do atrakcyjności naszych inwestycji — komentuje dyrektor Tomasz Panabaży.

Promocją objęto określoną liczbę mieszkań w osiedlach Górczewska Park na Woli i Lewandów Park II na Białołęce. Dostępne są lokale wykończone pod klucz, a także przekazywane klientowi w stanie deweloperskim. Osoby, które zadecydują się wykupić wynajmowane mieszkanie w ciągu sześciu miesięcy otrzymają zwrot 75 proc. kosztów wynajmu. Jeśli kupią nieruchomość od siódmego miesiąca do roku, mogą liczyć na redukcję kosztów wynajmu o połowę. Zwrot 25 proc. opłat za wynajem otrzymają ci, którzy wykupią mieszkanie od 13. do 18. miesiąca od wprowadzenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane