Zamówienia publiczne od A do Z

opublikowano: 17-12-2014, 00:00

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zaprasza potencjalnych odbiorców funduszy europejskich w latach 2014-20 na szkolenie dotyczące zamówień publicznych w przedsięwzięciach finansowanych z Brukseli.

Kurs „Zamówienia publiczne w projektach unijnych” odbędzie się 19 grudnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach. Eksperci będą mówili m.in. o aktualnym stanie prawnym dotyczącym zamówieńpublicznych i określaniu szacunkowej wartości zamówienia. Zajmą się także problematyką podwykonawstwa w systemie zamówień. Na koniec powiedzą o głównych obszarach ryzyka i błędach, które najczęściej popełniają beneficjenci.

O udziale w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Zarejestrować się można za pomocą formularza, który można znaleźć przy informacji o kursie na stronie http://rpo. slaskie.pl/. Więcej informacji: +32 774-01-94.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu