Zapraszamy na łamy „PB”

KOMENTARZ

Już ponad tysiąc tekstów ukazało się w Pulsie Firmy od połowy września, czyli startu nowej sekcji tematycznej. Zgodnie z daną Państwu obietnicą, wszystkie dotyczyły prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw.

Doradzamy, edukujemy, informujemy o nowościach i usługach. Piszemy o źródłach finansowania działalności, wyczerpująco opisujemy unijne programy, śledzimy zmiany w prawie i podatkach. Przedstawiamy ciekawe przypadki firm, które skorzystały z konkretnych rozwiązań finansowych lub prawnych (tzw. case study).

Obserwujemy nastroje w małym biznesie. Regularnie publikujemy wyniki wszelkich badań koniunktury (także nasze własne — Gazelowy Indeks Tendencji). Współpracujemy także z programem „Państwo w państwie”, który zajmuje się przedsiębiorcami poszkodowanymi przez urzędy i system prawny.

Od dziś postanowiliśmy iść o krok dalej. Puls Firmy będzie ukazywał się nie cztery, lecz pięć razy w tygodniu. Do współpracy zaprosiliśmy także większe grono ekspertów z firm prawniczych i doradczych, którzy będą przeprowadzać Państwa przez gąszcz przepisów.

To nie wszystko. Chcemy wiedzieć, co dzieje się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Raz w tygodniu — już od dzisiaj — będziemy więc opisywać bieżące wydarzenia w takich firmach.

Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz na łamy Pulsu Firmy. To okazja do podzielenia się z naszymi czytelnikami — często klientami i partnerami biznesowymi państwa firm — nową inwestycją, umową, sukcesem, nagrodą lub wyróżnieniem czy planami rozwoju — piszcie do nas na adres msp@pb.pl. Jesteśmy otwarci również na sugestie oraz propozycje tematów poradnikowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KATARZYNA LATEK k.latek@pb.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Zapraszamy na łamy „PB”