Zarząd Ergo Hestii się kurczy

opublikowano: 13-10-2022, 15:16
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Justyna Wajs, szefowa sprzedaży i technologii sopockiego ubezpieczyciela, zostanie w spółce tylko do końca roku.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • jak przebiegała kariera Justyny Wajs w grupie Ergo Hestii
  • dlaczego menedżerka odchodzi

We wrześniu zamiar pożegnania się z fotelem prezesa Ergo Hestii ogłosił Piotr Maria Śliwicki, który kierował ubezpieczycielem przez 31 lat. Jego następcą będzie Artur Borowiński, od ponad 20 lat związany z niemiecką grupą VIG. Wkrótce nastąpi kolejna zmiana kadrowa.

- Podjęłam osobistą decyzję o odejściu z Ergo Hestii. Z satysfakcją mogę stwierdzić, że projekty, w związku z którymi dołączyłam do zarządu, zostały zrealizowane i z sukcesami wdrożone. Uznałam, że to najlepszy czas na podjęcie nowych wyzwań. Decyzję podjęłam już kilka miesięcy temu – mówi Justyna Wajs, członek zarządu ds. sprzedaży i technologii Ergo Hestii, związana z firmą od 10 lat.

Justyna Wajs była pierwszym dyrektorem biura iHestii. Odpowiadała za projektowanie najnowocześniejszych na rynku narzędzi sprzedażowych. W 2015 r. została prezesem spółki Atena Usługi Informatyczne i Finansowe, należącej od 2018 r. do grupy Ergo., a od 2019 r. było CIO Ergo International i członkiem zarządu Ergo Technology & Services Management. W sierpniu tego samego roku dołączyła do zarządu Ergo Hestii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane