Zarządzanie finansami firm

DCZ
opublikowano: 22-10-2012, 00:00

PATRONAT „PB”

Jak sprostać wymaganiom biznesu, jak będzie on wyglądał za rok, pięć i piętnaście lat, gdzie szukać kapitału na rozwój, jakie bariery stawia przed firmami trudna gospodarcza rzeczywistość i z jakich narzędzi mogą korzystać dyrektorzy finansowi, by przystosować firmy do realiów zmieniającej się gospodarki — takim sprawom będzie poświęcona piąta edycja konferencji CFO European Summit, największe w Polsce spotkanie profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie finansami firm. To kolejne z cyklu spotkań organizowanych na świecie przez międzynarodową organizację ACCA, zrzeszającą specjalistów od finansów i rachunkowości.

Spotkanie odbędzie się 24 października w Hotelu InterContinental w Warszawie. Rejestracja odbywa się poprzez stronę http://pl.cfosummit.pl/. „Puls Biznesu” jest jednym z patronów medialnych kongresu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu