Zarządzanie ryzykiem w małych i średnich firmach

SACH
opublikowano: 17-10-2011, 00:00

Jak zarządzać finansami i ryzykiem? Tego mikro-, małe i średnie firmy dowiedzą się podczas specjalnego forum.

Wiele przedsiębiorców na początku biznesowej drogi ma problem, skąd wziąć pieniądze i jak nimi zarządzać. Brak im także podstawowej wiedzy dotyczącej ryzyka w biznesie. Tym firmom z pomocą przychodzi forum organizowane przez Związek Banków Polskich (ZBP) i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Spotkanie pod nazwą „Finansowanie oraz zarządzanie ryzykiem w działalności europejskich małych i średnich przedsiębiorców. Polskie

doświadczenia i propozycje na tle Europy” odbędzie się 24-25 października w warszawskim hotelu Westin. Forum jest skierowane do firm z sektora MSP. Wstęp bezpłatny. Podczas dyskusji na forum przedsiębiorcy z MSP dowiedzą się nie tylko tego, jak zarządzać finansami i ryzykiem, ale też jak uzyskać finansowanie zewnętrzne na firmy innowacyjne i start-upy. Można też będzie usłyszeć, jakie są perspektywy dla małych przedsiębiorców w latach 2012-2020. Z kolei podczas obrad „okrągłego stołu” z udziałem małych firm i bankowców będzie mowa o aktualnej ofercie banków dla sektora MSP, nowych instrumentach finansowania, barierach i perspektywach zmian.

Więcej informacji można znaleźć na stronie przedsięwzięcia: www.forumkorporacyjne.pl Tu przedsiębiorcy mogą pobrać formularz zgłoszeniowy, który wypełniony należy odesłać do 20 października. Decydująca będzie kolejność rejestracji. Zgłoszenia będą potwierdzane przez organizatorów drogą elektroniczną.

KONTAKT

Rejestracja i sprawy organizacyjne: Mariusz Idzikowski, mariusz.idzikowski@zbp.pl, tel.: +48 22 696-64-95. Sprawy programowe: dyr. Arkadiusz Lewicki, arkadiusz.lewicki@zbp.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu