Zbliża się PRN 2003

Patrycja Otto
opublikowano: 10-06-2003, 00:00

W dniach 25-27 czerwca w Zakopanem odbędzie forum gospodarcze polskiego rynku nieruchomości — PRN 2003, zorganizowane przez firmę Central and Eastern European Exhibition Międzynarodowe Targi Warszawskie.

Program imprezy przewiduje cykl paneli dyskusyjnych, przeznaczonych dla osób zainteresowanych rynkiem biurowym, mieszkaniowym, magazynowym, hotelowym, a także zarządzaniem obiektami komercyjnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Do udziału zaproszono Urszulę Słowik, wiceprezes Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Przedstawi ona najistotniejsze uwarunkowania ekonomiczne i prawne, z jakimi muszą się obecnie i w przyszłości liczyć uczestnicy polskiego rynku nieruchomości oraz zmiany w ustawie o gospodarce nieruchomościami. Ponadto podczas forum poruszone zostaną zmiany prawne i podatkowe, inicjowane przez UMiRM oraz inne resorty, a dotyczące m.in. usprawnień funkcjonowania ksiąg wieczystych, szczegółów planowanego wprowadzenia podatku katastralnego, kwestii dyskusyjnych związanych z wprowadzaniem podatku VAT oraz rozwiązań prowadzących do likwidacji zatorów płatniczych na rynku budowlanym.

Z myślą o uczestnikach rynku mieszkaniowego zaplanowano dyskusje na temat rachunków powierniczych, umów deweloperskich i kluczowych problemów finansowania budownictwa. Wezmą w nich udział eksperci i praktycy, a wśród nich: Michał Czarnecki z Apollo Rida, Kazimierz Kirejczyk z Reas Konsulting, Małgorzata Laskowska z Jones Lang LaSalle, Ryszard Matkowski z J. W. Construction, Gerard Mikina z Ober Haus, Nicolas Monnier z Cefic Polska, Izabella Mucha z Cushman & Wakefield Healey & Baker, Elio Szmawonian z firmy Hotele Warszawskie Syrena, Tadeusz Żurowski z PFSZN oraz Francois Gagnion z Era Real Estate.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zbliża się PRN 2003