Zbuduj kanalizację w Wielkopolsce

opublikowano: 06-02-2013, 00:00

Urząd Miejski w Buku, w powiecie poznańskim, szuka wykonawcy 3,1 km kanalizacji grawitacyjno-ciśnieniowej z PVC wraz z kanalikami, zakończonymi studniami przyłączeniowymi i jedną przepompownią ścieków.

Urząd Miejski w Buku, w powiecie poznańskim, szuka wykonawcy 3,1 km kanalizacji grawitacyjno-ciśnieniowej z PVC wraz z kanalikami, zakończonymi studniami przyłączeniowymi i jedną przepompownią ścieków. Roboty mają się skończyć do 16 czerwca 2014 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedną sieć kanalizacji sanitarnej lub deszczowej o wartości nie mniejszej niż 3 mln zł. Poza osobą z uprawnieniami do kierowania robotami sanitarnymi w zakresie sieci kanalizacyjnej muszą też dysponować osobą z uprawnieniami do kierowania robotami drogowymi. Zamawiający wymaga też, by 95 proc. materiałów z rozbiórki chodników podczas budowy nadawało się do ponownego wykorzystania. Mają być ułożone na paletach i zawiezione na teren zakładu komunalnego przez wykonawcę kanalizacji. Wadium wynosi 40 tys. zł.

WAŻNA DATA

21.02

Tego dnia o godz. 10.50 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte punkt 11.

Kontakt:

fax: 61-814-01-01 e-mail: sekretariat@buk.gmina.pl

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy