Ze Śląska na Kaukaz

  • Marta Bellon
opublikowano: 26-09-2014, 00:00

Dziś (26.09) jest ostatni dzień rekrutacji polskich firm na misję gospodarczą firm do Gruzji i do Azerbejdżanu, organizowaną przez Izbę Handlową Silesia.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej izby: www.scc.org.pl. Misja potrwa od 20 do 25.10. Każdy z uczestników będzie mógł liczyć na spotkanie z odpowiednio dobranymi partnerami biznesowymi, którzy zostaną dopasowani zgodnie ze wskazaniami przedsiębiorcy. Organizatorzy wyjazdu przekonują, że w obu krajach rośnie liczba firm reprezentująca sektor MSP, więc polscy przedsiębiorcy mają spore możliwości nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami niemal każdej branży. Azerbejdżan i Gruzja to kraje, które blisko współpracują. Izba podkreśla, że polskie firmy są bardzo dobrze postrzegane w Gruzji. Natomiast partnerstwo z firmami azerskimi to szansa dotarcia do sąsiednich rynków — w tym Iranu, ale również do takich krajów, jak Tatarstan, Turkmenistan i Dagestan.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane